Kurumsal

PLASTSU PLASTİK Boru Test Laboratuvarı, plastik boru sektöründe imal edilen mamullerin, üreticiden tüketiciye kadar olan süreçte, yatırım ve sermaye kaynaklarının verimli kullanımının sağlanabilmesi için ihtiyaç duyulan, Standartlara uygun ve KALİTELİ üretimin denetimi amacıyla kurulmuştur.

Adana’daki modern tesislerinde ulusal ve uluslararası bağımsız test laboratuvarımız, 30.Aralık.2013 tarihinde TS EN ISO / IEC 17025:2005 Deney Laboratuvarları Yeterliliği için Genel Şartlar Standardına Uygunluk kapsamında Türk Akreditasyon Kurumu (TÜRKAK) tarafından AB-0675-T numarası ile akredite edilmiştir.

PVC ve PE BORULAR ile Boru Ekleme Parçalarının, standartlara göre tüm muayene ve deneyleri laboratuvarımızda, akreditasyon kapsamı dahilinde yapılmaktadır.

Kullanılan makine ve cihazlar, konusunda uzman firmalar tarafından üretilerek, dinamik tecrübeli ve eğitimli teknik personelimizin kontrolünde mamullerin kalite değerlerini doğru ve hassas şekilde analiz ederek elde edilen sonuçlar kayıt altına alınmaktadır.

Ülkemizin değerlerini her zaman koruyan, çalışanlarını eğiten ve yetiştiren, güncel mevzuatları takip eden, yenilikçi ve asla kaliteden ödün vermeyen bir yönetim anlayışı sergileyerek Ulusal ve Uluslararası standartlar dahilinde bağımsız, tarafsız ve güvenilir hizmet vermeye devam ediyoruz.

KALİTE, modern iş dünyasında devamlılığın anahtarıdır.  

Doğru hedeflere ulaşabilmek için kalite standartlarına göre doğru kalitede ürün kullanılması şarttır.